Hakkımızda

Koşan Gıda Sanayi Ticaret Limited Şirketi 1 Şubat 2001 tarihinde kurularak, 14 yıldır hizmet sunduğu Ankara ve yakın bölgesinde, gıda işleme ve toptan dağıtım sektörünün lider ve bilinen firmalarından biri haline gelmiştir.

gedik-pilic-kosan-gida-ortaklık-logo

Ankara Ticaret Odası, Ankara Sanayi Odası ve Ankara Et Borsası üyesi olan şirketimiz, Gedik Piliç markasının Ankara ve yakın çevresinde dağıtım ve tanıtımını yapan tek kuruluştur.  Bayisi olunan Gedik Piliç firmasıyla birlikte her yıl büyüyen şirketimiz hâlihazırda Ankara’nın en geniş müşteri ağına sahip gıda işleme ve dağıtım firmalarından biridir.

Şirketimizde halihazırda; ulusal ve yerel zincir marketler, süpermarketler, kamu ve özel kuruluş yemekhaneleri, hazır yemek ve catering şirketlerinin yanı sıra restoran, kafe, kasap ve bakkallardan oluşan müşteri portföyü yüksek kalitede hizmet sunulan yaygın bir dağıtım ağı ile yönetilmektedir.

Soğuk hava deposu ve dağıtım alanlarının gıda güvenliği-hijyen standartlarına uyumu gerek Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı gerekse belediye yetkilileri tarafından düzenli olarak kontrol edilmektedir.

Ürünlerimizin dağıtımı soğuk zincir kuralları çerçevesinde, son teknoloji lokasyon ve ısı takip sistemleriyle donatılmış araç filomuz ve uzman kadromuz tarafından itinayla gerçekleştirilmektedir.

Hâlihazırda Ostim bölgesinde faaliyet göstermekte olan şirketimizin, 2015 yaz döneminde İstanbul yolu üzerinde bulunan ve bölgenin en modern iş merkezi olan Deppo iş merkezindeki yeni deposunda faaliyet göstermesi planlanmaktadır.

Söz konusu yeni yatırımımız kapsamında 2000 metrekarelik kapalı alanı içerisinde toplamda 1000  metrekareyi bulan soğuk hava depolarıyla daha yüksek bir iş hacmine ulaşılması ve daha etkin bir hizmet sunulması öngörülmektedir.

Miysonumuz

Yıllar içinde edindiğimiz ticaret tecrübesi ve Türk esnaflık geleneğinin ilkeleri ışığında, dürüstlük ve kaliteden ödün vermeden,  tüm iş ortaklarımızla kalıcı bir güven ağı oluşturabilmektir.

Vizyonumuz

Hizmet sektöründe “insan” unsurunun öneminin bilinciyle personelinin profesyonel gelişimine yatırım yaparak, hizmet kalitesinin yanı sıra gıda ve iş güvenliği standartlarının da en yüksek seviyede takip edildiği kurumsal bir şirket olabilmektir.